Web Yazılım ve Programlama

Web yazılım- Php PDO Web yazılım, web software yani (Hypertext Markup Language) kodlama sistemi üzerine kurulmuş, olan ana omurga kemik yapısının altında bir veri alışverişi yapan sistemdir PHP, JAVASCRIPT, AJAX gibi yazılım dilleri ile işlevsellik kazandırılan ve PDO, veritabanları ile veri kaydı update, insert gibi olanağı sunan aynı zamanda grafikle estetik sağlanan bir uygulama türüdür.

HTML web yazılım içinde CSS (Cascading Style Sheets) kodlama yapısıda kullanılabilmektedir HTML siteler web standartlarına uygundur.

Alanında uzman yazılım mimarlarımız ile websiteniz için şuanki teknolojide kullanılan en hızlı, Web Yazılım dili olarak bilinen PHP, JAVA ve AJAX, veritabanı teknolojisi olarak PDO, veritabanlarını kullanmaktayız.

Web Yazılım teknolojisi olan PHP ve PDO dinamik veritabanı bağlantısı gerektiren içerikler için yazılım çözümlerini sunmaktayız.

İyi bir Yazılım Nasıl Olmalı?

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

Size atanan yönetici paneli ile, websitenizde yer alan tüm sayfalarını düzenlenmesi işlemini bize gerek duymadan saniyeler içerisinde yapabilirsiniz.

İçerik Yönetim Sistemi, modüller yapıda olup istenilen özellikler eklenip kartlabilmektedir.

Hdyazılım Web siteniz yayına geçtikten sonra, güncellemeleri yapacak personelinize verilecek kısa bir eğitimin ardından, web tasarım tüm özelliklere tam yetki ile erişebilecek, saniyeler içerisinde sayfalarınız güncellemenin keyfini yaşayacaksınız. İçerik Yönetim Sistemi'nde, anket, döviz kuru, haber yönetimi, duyuru yönetimi, ziyareti istatistikleri, üyelik sistemi, e-bülten (maillist), forum, sayfa yönetimi, bayi yönetimi, ansiklopedi, sık sorulan sorular gibi özellikler standart olarak gelmektedir. Ek olarak istediğiniz tüm özellik eklenebilir veya kaldırılabilir.

Veritabanı PDO Uygulamaları

Veritabanı uygulamaları müşterileriniz ile aranızdaki bağı kuvvetlendirir. Bilgiyi paylaşma, saklama ve güncelleme konularında esneklik sağlar.

Örneğin veritabanı uygulamaları sayesinde, size ait internet sitesi üzerinde üyelik sistemi kurabilir, sipariş ziyaretçi iletişim formları kullanabilir, online kataloglar ile ürün portföyünüzü müşterilerinize daha hızlı ve detaylı bir şekilde sunabilirsiniz. Müşterilerinizi daha iyi tanıyabilmeniz, örneğin üye girişi sayesinde Hoşgeldiniz Sn. XXX şeklinde bir hitapla karşılayabilmeniz, müşteri ve memnuniyetini ve sadakatini olumlu yönde etkileyecektir.

Bu yazımızı Beğendiğinizmi ?

İlginizi çekicek diğer sayfalarımız

whatsApp